O firmie

Od koncepcji po wdrożenie

Firma DB Project to doświadczony zespół oferujący kompleksowe usługi automatyzacji procesów przemysłowych.

Jak działamy?

Założona w 2001roku przez studenta Politechniki Wrocławskiej Marka Firgolskiego firma początkowo świadczyła usługi programowania baz danych z uwzględnieniem szczegółowych wymagań funkcjonalnych określonych przez klienta.

Od 2005 roku DB Project działa głównie w branży automatyki przemysłowej, dostarczając całościowych rozwiązań – od przygotowania koncepcji, poprzez wykonanie projektu, programowanie i produkcję systemów sterowania – po wdrożenie.

Co oferujemy?

Wykorzystując nabywane przez wiele lat doświadczenie, proponujemy naszym Klientom autorskie rozwiązania w zakresie automatyzacji, których implementacja w różnych branżach pozwala skracać i upraszczać proces obsługi oraz obniżać koszty inwestycji. Dla przedsiębiorstw korzystających z usług DB Project to sposób na podniesienie konkurencyjności. Zachęcamy do skorzystania z usług DB Project.

Kim jesteśmy?

DB Project to zespół ambitnych inżynierów-pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem zarówno w zakresie automatyki, jak i elektryki. Kompleksowe realizacje DB Project są możliwe dzięki współpracy:

Zespół Projektowania Elektrycznego

projektowanie elektryczne, przygotowanie schematów rozdzielnic sterowniczych oraz AKPiA

Zespół Programowania Automatyki

projekty automatyki i AKPiA, programowanie, uruchomienia

Zespół Produkcyjny

prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i montaż obiektowy

DB Project od wielu lat ściśle współpracuje z PPW Araj Sp. z o.o., a obecnie z UNIA sp. z  o. o. (uniamachines.com) – liderem rynku w branży rolnej. Efektem tej kooperacji jest automatyzacja kilkuset obiektów na całym świecie, poza Polską między innymi na Ukrainie, Białorusi, w Rosji, Mołdawii, na Węgrzech, Litwie i Łotwie, a także w Afryce czy Chinach.